Tani Kurier Paleta Łódź

kg
dł. X szer. X wys.

Co zyskujesz?

Polecamy tanie usługi kurierskie w Łódź w cenie OBNIŻONEGO cennika, obowiązującego dla firm wysyłających paczki masowo.

  • płacisz do 70% mniej niż według standardowego cennika!
  • czekasz na odbiór przesyłki przez kuriera w wygodnym dla Ciebie terminie i miejscu, np. w biurze, domu czy mieszkaniu w przyszły czwartek
  • znasz cenę paczki przed wypełnieniem szczegółowych danych adresowych
  • zapłata za usługę on-line, nie musisz mieć gotówki!
  • drukujesz wypełniony druk, nic nie wypełniasz!
  • nie masz ograniczeń - możesz wysłać/nadać paletę, kopertę, paczkę lokalną lub przesyłkę międzynarodową
Tani Kurier Paleta Łódź

Kurier paleta w centrum Polski

Rynek usług kurierskich w Łodzi rozwija się z dnia na dzień, a liczba osób chcących wysłać wygodnie i bezpiecznie paczkę za pomocą kuriera rośnie. Nowoczesne firmy wykorzystują zarówno przesyłki paletowe jak i zwykłe przesyłki o mniejszej wielkości. Dlatego dla jeszcze większej oszczędności czasu oraz komfortu powstał serwis GlobKurier.PL, który umożliwi zamówienie wycenę i wysłanie paczki w ciągu kilku minut. Od teraz nie będzie nawet potrzebna wizyta w oddziale firmy kurierskiej, a przesyłka i tak trafi prosto w ręce adresata.

Warunki komunikacyjne Łodzi

Ze względu na liczne połączenia narodowe i międzynarodowe w Łodzi i jej bezpośrednim sąsiedztwie, miasto jest bardzo ważnym węzłem komunikacyjnym w centralnej Polsce. Wystarczy kilkanaście minut jazdy z centrum Łodzi, by dostać się na położone w odległości sześciu kilometrów lotnisko im. Władysława Reymonta i kilka minut, żeby dojechać do położonych pod miastem autostrad łączących ze sobą miasta całej Europy. To m.in. właśnie te doskonałe warunki komunikacyjne stały się przyczyną tak dużego rozwoju przewozów kurierskich w Łodzi.